اولین اپراتور نسل سوم ایران یعنی رایتل
ساعت ٤:٠۳ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٠ شهریور ،۱۳٩٤   کلمات کلیدی:

اولین اپراتور نسل سوم ایران یعنی رایتل

یکی از دقدقه های مشترکین اپراتور ها این روز های تهیه شارژ مورد نیاز خود می باشد که هزینه های زیادی را به خانواده ها تحمیل می نماید امروز در این پست قصد داریم تا یک سرویس رایتل را معرفی کنیم که به گفته های رایتل سهم بسزایی در مصرف شارژ رایتل مشترکین این اپراتور خواهد داشت.

این سرویس از سوی رایتل، طرح بی نهایت نام گرفته است که همانطور که از نامش مشخص است با پرداخت شارژ رایتل معینی از خدمات و سرویس های این اپراتور به صورت بینهایت بهره مند شوید.

در این سرویس ابتدا مبلغ معینی شارژ رایتل تهیه می نمایید و سپس این سرویس را فعال میکنید و از ده هزار پیامک داخل شبکه، ده هزار دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه و سایر امکانات بهره مند شوید.

همین طور در ادامه به روش های خرید اینترنتی شارژ رایتل اشاراتی خواهد شد که دیگر لازم نباشد که شما برای تهیه شارژ مورد نیاز خود از خانه خارج شوید.

سیم کارت رایتل خود را بینهایت کنید با فعالسازی سرویس بینهایت این اپراتور از خدمات بینهایت رایتل و شارژ رایتل بهره مند شوید.

به گزارش ایتور، به نقل از روابط عمومی رایتل، با استفاده از این سرویس مشترکین دائمی قادر خواهند بود که بدون هیچ گونه نگرانی مبنی بر صورتحساب ، شارژ رایتل و هزینه های ناشی از مکالمه و پیامک و اینترنت به هر میزانی که تمایل داشتند و به شرط رعایت سقف مصرف منصفانه، از سرویس های مکالمه ی صوتی، پیامک، و اینترنت استفاده نمایند .

مشترکین دائمی رایتل با پرداخت ماهانه 50 هزار تومان به عنوان شارژ رایتل بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده، این سرویس را فعالسازی نمایند. و مشترک با پرداخت این مبلغ میتواند از مکالمه، پیام رسانه ای، اینترنت و پیامک بهره ببرند .

مشترکین میتوانند با استفاده از این سرویس ماهانه 10 هزار دقیقه مکالمه، 10 هزار پیامک و همچنین 10 هزار پیام چند رسانه ای درون شبکه و همچنین 500 دقیقه مکالمه صوتی و 500 پیامک خارج از شبکه رایتل به همراه 30 گیگ اینترنت پرسرعت رایتل استفاده کنند.
در این سرویس هیچ گونه ودیعه ای از مشترک دریافت نمی شود. در صورتی مشترک دارای طرح بینهایت از سقف تعیین شده برای مصرف عبور کند، تنها در همان سرویس با تعرفه های عادی شارژ رایتل و مبلغ مذکور در قبض مشترک قرار میگیرد.

شارژ رایتل

اولین اپراتور نسل سوم ایران یعنی رایتل در کنار خدماتی همچون پیام صوتی و پیام کوتاه با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل یعنی 3G، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گشترده وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم میکند که از جمله آن میتوان به خدمات مبتنی به اینترنت پرسرعت و سرویس های چند رسانه ای اشاره کرد.

نحوه و روش های تهیه شارژ رایتل در بستر اینترنت:

راه و روش های فراوانی برای تهیه شارژ رایتل و شارژ سیم کارت های سایر اپراتور ها وجود دارد ما در این قسمت به یکی از آسان ترین انها اشاره می نماییم برای تهیه ی اینترنتی شارژ به وبسایت ایتور buy-mtn.ir مراجعه نمایید و از سرویس های این وبسایت بهره مند شوید.

اصل نوشته : طرح بی نهایت رایتل


 
پرداخت قبض های خود به صورت اینترنتی
ساعت ٦:٤٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ شهریور ،۱۳٩٤   کلمات کلیدی:

پرداخت قبض های خود به صورت اینترنتی

روزانه صدها اصله درخت در کشور ما جهت تولید کاغذ و سایر محصولات سلولزی قطع می شود درختانی که سرمایه ی این کشور و فرزندانمان می باشد و وظیفه هر ایرانی می باشد که در حفظ و گسترش درختان و جنگلها کوشا باشیم شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه می تواند در حفظ این سرمایه ی ملی و میراث گذشته گان سهیم باشد ما در این مقاله به سوال شما پاسخ می دهیم.

به طور روزانه تعداد 40 اصله درخت به منظور چاپ قبض برای برق، آب، تلفن ثابت و تلف همراه قطع می شود شما می توانید با پرداخت قبض های خود به صورت اینترنتی و انصراف از دریافت قبض چاپی سهم تاثیرگزاری در این مسئله داشته باشیم.

پرداخت قبوض

در این مقاله سعی شده است که روش دریافت قبض همراه اول به صورت غیر چاپی و از طریق اینترنت، ایمیل و پیامک برای شما توضیح داده شود و همچنین روش های پرداخت قبوض به صورت اینترنتی نیز کامل درج شده است.

جدیداً همراه اول به منظور کمک به حفظ محیط زیست امکانی را فراهم کرده که مشترکین سیم کارت های دائمی بتوانند قبض همراه اول خود را از طریق ایمیل دریافت کنند که البته این امکان به صورت کاملاً رایگان از سوی همراه اول ارائه شده است. مشترکینی که مایل هستند در پایان هر دوره پرداخت قبض همراه اول خود را از طریق اینترنت و ایمیل به صورت رایگان دریافت کنند و به صورت اینترنتی نیز عملیات پرداخت قبض را انجام دهند میتوانند از این روش برای فعال سازی این امکان استفاده کنند :
یک حرف E به شماره 990009 ارسال کنند.
پس از ارسال این پیامک شما پیامکی را دریافت خواهید کرد که از شما میخواهد که ایمیل خود را به شکل زیر به همین شماره ارسال کنید :
E,yourmail@domain.com

پس از ارسال آدرس ایمیل خود به همین شماره، شما نخستین قبض همراه اول خود را از طریق اینترنت دریافت خواهید کرد. و میتوانید آن را از طریق اینترنت و پرداخت قبوض اینترنتی، اقدام به پرداخت آن نمایید.

مشترکین دائمی همراه اول میتوانند از دریافت قبض کاغذی انصراف دهند، برای انصراف از دریافت قبض به صورت کاغذی می توانید از روش زیر استفاده کنید:
انصراف از دریافت قبض همراه اول به صورت کاغذی می تواند به حفظ محیط زیست کمک کند، شما میتوانید با ارسال عبارت E1 به شماره 990009 از دریافت قبض همراه اول انصراف دهید و قبض خود را به صورت اینترنتی و یا از قسمت پرداخت قبوض ایتور استفاده کنید .

انصراف از دریافت قبض چاپی کمک بزرگی در حفظ و نگهداری درختان می کند.

روش پرداخت اینترنتی قبوض:

برای پرداخت قبض همراه اول و یا هر قبض دیگری مانند قبض آب، قبض برق، قبض تلفن ثابت، قبض گاز و ... ابتدا به سایت ایتور مراجعه نمایید.

سپس به قسمت پرداخت قبوض مراجعه نمایید و با وارد کردن شناسه قبض و شماره پرداخت اطلاعات قبض خود به همراه مبلغ آن را مشاهده می نمایید و حالا میتوانید با انتخاب درگاه و کلیک بر روی دکمه پرداخت، قبض خود را به راحتی هرچه تمام تر پرداخت نمایید.

کپی شده از دریافت قبوض همراه اول از طریق ایمیل